Veiledning: Bestille oppgjørsposer

Når du har logget inn i kundeportalen, trykk på Ordre – velg så Rekvisitabestilling. Du får da frem tilsvarende bilde:

Bestille poser

Gjør som følger:

  1. Merknader: Feltet er for deres egen bruk, dersom dere ønsker å notere noe på bestillingen. Dette feltet kan ikke benyttes til å gi beskjeder til Loomis.
  2. Bestilling: Velg ønsket produkt
  3. Legg inn bestilling: Kontroller at informasjonen du har lagt inn er korrekt, før du legger inn bestillingen.

Når du har lagt inn bestillingen vil du få en bekreftelse øverst på skjermen, og du har mulighet til å se bestillingen din i en linje som dukker opp nederst på skjermen.

Rekvisita produseres av vår leverandør og leveres av Bring, normalt innen en uke. Dersom det har gått mer enn 7 dager, og du ikke har mottatt bestillingen din, ta kontakt.

OBS! Kontroller alltid at leveringsadresse for rekvisita er korrekt. Er feltet blankt, må du fylle inn leveringsinformasjon før du kan legge inn bestillingen.

Last ned skjema